Trasy

1 dzień 6 czerwca 2020 r. /sobota/

Proponowany dojazd na Zlot 64 km
Gdańsk Główny PKP – Krępiec – Straszyn – Pręgowo – Kolbudy – Przyjaźń – Babi Dół – Kartuzy – Chmielno OW Krefta

Trasa A 39 km
Chmielno OW Krefta – Chmielno – Węgliska – Reskowo – Miechucino -Borzechowo – Długi Kierz – Lisie Jamy – Kamienica Szlachecka – Przyrowie -Borzestowska Huta – Chmielno – Chmielno OW Krefta

 

2 dzień 7 czerwca 2020 r. /niedziela/

Trasa A 7 km
Chmielno OW Krefta – Chmielno – Chmielonko – Zawory – Chmielno OW Krefta

Trasa B 17 km
Chmielno OW Krefta – Chmielno – Garcz – Reskowo – Chmielonko – Zawory -Chmielno OW Krefta

 

3 dzień 8 czerwca 2020 r. /poniedziałek/

Trasa A 41 km
Chmielno OW Krefta – Łapalice – Sianowo – Strysza Buda – Mirachowo -Mirachowo Leśniczówka – Mirachowo – Miechucino – Garcz – Chmielno -Chmielno OW Krefta

Trasa B 72 km
Chmielno OW Krefta – Łapalice – Sianowo – Strysza Buda – Mirachowo -Mirachowo Leśniczówka – Kamienica Królewska – Niepoczołowice – Linia -Strzepcz – Diabelski Kamień – Mirachowo – Miechucino – Garcz – Chmielno -Chmielno OW Krefta

Trasa C 105 km
Chmielno OW Krefta – Łapalice – Sianowo – Strysza Buda – Mirachowo -Mirachowo Leśniczówka – Kamienica Królewska – Pałubice – Bukowina -Łebunia – Lębork – Zakrzewo – Linia – Strzepcz – Diabelski Kamień – Mirachowo – Miechucino – Garcz – Chmielno – Chmielno OW Krefta

 

4 dzień 9 czerwca 2020 r. /wtorek/

Trasa A 40 km
Chmielno OW Krefta – Kartuzy – Dzierżążno – Rezerwat Jar Raduni – Babi Dół -Kamienne Wesele – Wyczechowo – Somonino – Goręczyno – Smętowo Chmieleńskie – Zawory – Chmielno OW Krefta

Trasa B 58 km
Chmielno OW Krefta – Kartuzy – Kaliska – Smołdzino – Żukowo – Przyjaźń -Babi Dół – Rezerwat Jar Raduni – Babi Dół – Kamienne Wesele – Wyczechowo -Somonino – Goręczyno – Smętowo Chmieleńskie – Zawory – Chmielno OW Krefta

Trasa C 103 km
Chmielno OW Krefta – Kartuzy – Kaliska – Smołdzino – Żukowo – Pępowo -Rębiechowo – Matemblewo – Gdańsk – Siedlce – Chełm – Otomin – Przyjaźń -Babi Dół – Rezerwat Jar Raduni – Babi Dół – Kamienne Wesele – Wyczechowo -Somonino – Goręczyno – Smętowo Chmieleńskie – Zawory – Chmielno OW Krefta

 

5 dzień 10 czerwca 2020 r. /środa/

Trasa A 44 km
Chmielno OW Krefta – Chmielno – Chmielonko – Sznurki – Zgorzałe – Stężyca -Gołubie – Kolano – Ostrzyce – Brodnica Dolna – Złota Góra – Ręboszewo -Zawory – Chmielno OW Krefta

Trasa B 63 km
Chmielno OW Krefta – Chmielno – Chmielonko – Sznurki – Zgorzałe – Stężyca -Skorzewo – Kościerzyna – Nowa Wieś Kościerska – Gołubie – Kolano – Ostrzyce -Brodnica Dolna – Złota Góra – Ręboszewo – Zawory – Chmielno OW Krefta

Trasa C 96 km
Chmielno OW Krefta – Chmielno – Chmielonko – Sznurki – Zgorzałe – Stężyca -Skorzewo – Kościerzyna – Sycowa Huta – Wąglikowice – Wdzydze Kiszewskie -Gołuń – Juszki – Kościerzyna – Nowa Wieś Kościerska – Gołubie – Kolano -Ostrzyce – Brodnica Dolna – Złota Góra – Ręboszewo – Zawory – Chmielno OW Krefta

 

6 dzień 11 czerwca 2020 r. /czwartek/

Trasa A 41 km
Chmielno OW Krefta – Zawory – Ręboszewo – Brodnica Dolna – Ostrzyce -Kolano – Wieżyca – Szymbark – Krzeszna – Nowe Czaple – Przewóz – Brodnica Górna – Chmielonko – Chmielno – Chmielno OW Krefta

Trasa B 66 km
Chmielno OW Krefta – Zawory – Ręboszewo – Brodnica Dolna – Ostrzyce -Kolano – Wieżyca – Grabowska Huta – Grabówko – Będomin – Śledziowa Huta -Kłobuczyno – Szymbark – Krzeszna – Nowe Czaple – Przewóz – Brodnica Górna -Chmielonko – Chmielno – Chmielno OW Krefta

 

7 dzień 12 czerwca 2020 r. /piątek/

Trasa A 31 km
Chmielno OW Krefta – Borzestowska Huta – Borucino – Przewóz – Brodnica Górna – Złota Góra – Ręboszewo – Zawory – Chmielno OW Krefta

Trasa B 69 km
Chmielno OW Krefta – Borzestowska Huta – Borucino – Stężyca – Niesiołowice -Rezerwat Kręgi Kamienne w Węsiorach – Węsiory – Mściszewice – Tuchlino -Puzdrowo – Sierakowice – Miechucino – Garcz – Chmielno – Chmielno OW Krefta

Trasa C 122 km
Chmielno OW Krefta – Borzestowska Huta – Borucino – Stężyca – Niesiołowice -Rezerwat Kręgi Kamienne w Węsiorach – Węsiory – Sulęczyno – Parchowo -Pomysk Wielki – Rzepnica – Bytów – Pomysk Mały – Jasień – Gowidlino -Puzdrowo – Sierakowice – Miechucino – Garcz – Chmielno – Chmielno OW Krefta

 

8 dzień 13 czerwca 2020 r. /sobota/

Trasa A 18 km
Chmielno OW Krefta – Kosy – Kartuzy – Łapalice – Garcz – Chmielno – Chmielno OW Krefta

Trasa B 51 km
Chmielno OW Krefta – Kosy – Kartuzy – Grzybno – Przodkowo – Kawle Górne -Trzy Rzeki – Otalżyno – Pomieczyno – Pomieczyńska Huta – Prokowo – Kartuzy -Łapalice – Garcz – Chmielno – Chmielno OW Krefta

Trasa C 109 km
Chmielno OW Krefta – Kosy – Kartuzy – Grzybno – Przodkowo – Kawle Górne -Warzenko – Tuchomka – Lisie Błoto – Osowa – Oliwa – Jelitkowo – Sopot -Dąbrowa – Chwaszczyno – Kielno – Kłosowo – Trzy Rzeki – Otalżyno -Pomieczyno – Pomieczyńska Huta – Prokowo – Kartuzy – Łapalice – Garcz -Chmielno – Chmielno OW Krefta

 

9 dzień 14 czerwca 2020 r. /niedziela/

Proponowany powrót ze Zlotu 57 km
Chmielno OW Krefta – Kartuzy – Grzybno – Przodkowo – Kczewo – Małkowo -Pępowo – Rębiechowo – Osowa – Oliwa – Jelitkowo – Brzeźno – Nowy Port -Letnica – Gdańsk Główny PKP