Uczestnicy

Szanowni państwo

Pozostało jeszcze dużo pojedynczych miejsc w rożnych konfiguracjach.
Jeżeli ktoś nadal potrzebuje noclegu pod dachem to prosimy o e-mail z podaniem zakresu czasowego.  Postaramy się coś dla państwa dobrać.


Osoby które nie opłaciły należności za zlot
 zostaną skreślone z listy uczestników!
Przypominam że zgodnie z regulaminem potwierdzenie opłaty należy przesłać drogą e-mailową.

Wszelakie dokumenty takie jak: orzeczenia o niepełnosprawności, ubezpieczenia, legitymacje PTTK, PTKol oraz inne dokumenty potwierdzające, należy zabrać ze sobą i okazać podczas przyjmowania na zlot.

W przypadku odnalezienia błędów w wysłanym zgłoszeniu korektę należy przesłać drogą e-mailową na adres: 60oszptk@gmail.com opisując zaistniały problem podając nr. uczestnika co znacznie ułatwi i przyśpieszy rozwiązanie.
Nie należy dokonywać powtórnego zgłoszenia za pomocą formularza zgłoszeń!

Lista uczestników uaktualniana jest w miarę możliwości raz w tygodniu co nie oznacza że ukazuje się co 7 dni.
Aktualizacja z dnia 2020.04.14

Nr. Ucze Nazwisko Imię Nazwa Klubu rodz nocleg dni śnia obia różnica kosztów UWAGI
001 Kotarski Marian Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr2d 6 6 6 –     600,00 zł
002 Koba Marek O PTTK  Jaworzno Kr2b 8 8 8               –   zł
003 Wieczorkowski Waldemar KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
004 Karuga Stanisław               –   zł
005 Formella Jerzy KTK NA FALI Gdynia im. E. Jeziorowskiego Gdynia Kam               –   zł
006 Kukowka Grzegorz               –   zł
007 Milewski Bernard KTK Beneqteam Płock Nam 9               –   zł
008 Mieczkowski Krzysztof PTTK O Ziemi Elbląskiej w Elblągu Nam 4               –   zł
009 Raczyński Michał KPR im. MLM w Nysie Św2b 7 6 7 –     466,00 zł
010 Nawrotek Franciszek ŁKTK Łódź Nam 8 –     230,00 zł
011 Huras Jarosław Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr2d 6 6 6 –     600,00 zł
012 Zysiak Andrzej Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr2d 6 6 6 –     600,00 zł
013 Rzesiński Dariusz Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr2d 6 6 6 –     600,00 zł
014 Kortas Łukasz Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr2d 6 6 6 –     600,00 zł
015 Imiełowski Jan Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr2d 6 6 6 –     600,00 zł
016 Łyszczarz Krzysztof Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr4d 8 8 7 –     897,00 zł
017 Łyszczarz Ewa Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr4d 8 8 7 –     777,00 zł
018 Lendor-Czarnecka Katarzyna Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr4d 8 8 7 –     897,00 zł
019 Czarnecki Zbigniew Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr4d 8 8 7 –     897,00 zł
020 Konopka Ryszard Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr2d 6 6 6 –     600,00 zł
021 Wójcik Wojciech Klub Osiedlowy PTTK „M-2” Myszków Kr2d 6 6 6 –     600,00 zł
022 Śnieżko Adam Klub Turystyki Rowerowej Rasten Kr2b 6               –   zł
023 Śnieżko Elżbieta Klub Turystyki Rowerowej Rasten Kr2b 6               –   zł
024 Matuszak Kazimierz SKTKol NEPTUN Szczecin Sz2p 7               –   zł
025 Woźniak Zenon SKTKol NEPTUN Szczecin Sz2p 7               –   zł
026 Jagodziński Antoni KTK Beneqteam Płock Sz2d 7               –   zł
027 Szymańska Barbara KTK Beneqteam Płock Sz2d 7               –   zł brak tel.
028 Deremacki Mieczysław Sobotoaktywni Goleniów Sz2p 7               –   zł
029 Deremacka Małgorzata Sobotoaktywni Goleniów Sz2p 7               –   zł
030 Olejniczak Marek KTK Beneqteam Płock Sz2d 7               –   zł
031 Olkowicz Mieczysław KTK Beneqteam Płock Sz2d 7               –   zł
032 Biernath Adam KTK Kalinka Grudziądz Św2b 8               –   zł
033 Biernath Katarzyna KTK Kalinka Grudziądz Św2b 3               –   zł
034 Marcinowska Maria KTK TURKOT Nowa Sól Sz2b 8 7               –   zł
035 Sadowski Roman KTK Beneqteam Płock Sz2d 7               –   zł
036 Sadowska Edyta KTK Beneqteam Płock Sz2d 7               –   zł
037 Jurszo Jerzy SKTKol NEPTUN Szczecin Sz6p 7               –   zł
038 Suski Zenon SKTKol NEPTUN Szczecin Sz6p 7               –   zł
039 Antonowicz Jacek KTK SOKÓŁ Radlin Kr2b 7 7 7               –   zł
040 Bażan Piotr PTTK Rybnik Kr2b 7 7               –   zł
041 Bielecki Józef KTK Beneqteam Płock Sz4p 7               –   zł
042 Gorzelany Radosław KTK Beneqteam Płock Sz4p 7               –   zł
043 Rosiak Bogdan KTK Beneqteam Płock Sz4p 7               –   zł
044 Łempicki Antoni SKTKol NEPTUN Szczecin Sz2p 6 6 6               –   zł nieprawidłowy nr tel.
045 Bober Ryszard SKTKol NEPTUN Szczecin Sz2p 7               –   zł nieprawidłowy nr tel.
046 Marciniak Zenon KTK Gronie Tychy Kr3p 7 7 7               –   zł
047 Siejda Józek WAGABUNDA Katowice Kr3p 7 7 7               –   zł
048 Szulc Janek WAGABUNDA Katowice Kr3p 7 7 7               –   zł
049 Markowski Ryszard SKTKol NEPTUN Szczecin Sz6p 7               –   zł
050 Wojewski Janusz KTK NA FALI Gdynia im. E. Jeziorowskiego Gdynia Kr4d 3 3 3               –   zł
051 Wojewska Renata KTK NA FALI Gdynia im. E. Jeziorowskiego Gdynia Kr4d 3 3 3               –   zł
052 Trętowska Joanna SKTR Doktorek Sz2p 8               –   zł
053 Sobiczewska Jowita SKTR Doktorek Sz2p 8               –   zł
054 Kuczyk Wanda WĘDROWIEC Krosno Odrzańskie Sz2d 7               –   zł
055 Rusek Zofia KTKol PTTK Chrzanów Sz2d 7               –   zł
056 Kamińska Iwona KTKol PTTK Chrzanów Sz2d 7               –   zł
057 Krupa Ryszard Klub Turystyczny Siemion Sz2d 8               –   zł
058 Bolęba Piotr Klub Turystyczny Siemion Sz2d 8               –   zł
059 Sęk Jarosław KTKol PTTK Chrzanów Sz3d 7               –   zł
060 Więcek Bogdan KTKol PTTK Chrzanów Sz3d 7               –   zł
061 Konieczko Ryszard KTKol PTTK Chrzanów Sz3d 7               –   zł
062 Rurka Ryszard KTR SIGMA BN 8               –   zł
063 Przybylska Teresa KTR SIGMA BN 8               –   zł
064 Kil Wiesława KTR SIGMA BN 7               –   zł
065 Wasilewski Michał KTR SIGMA BN 7               –   zł
066 Bandosz Czesław KTR SIGMA BN               –   zł
067 Ambrożuk Maria KTK NA FALI Gdynia im. E. Jeziorowskiego Gdynia Kr4d 4 4               –   zł
068 Richert Józef KTK NA FALI Gdynia im. E. Jeziorowskiego Gdynia Kr4d 4 4               –   zł brak e-mail nieprawidłowy nr. Tel.
069 Pierchała Anna KTKOL PTTK Racibórz Kr2d 7 7 7               –   zł
070 Pierchała Grzegorz KTKOL PTTK Racibórz Kr2d 7 7 7               –   zł
071 Żurkowski Artur KTKOL PTTK Racibórz Kr2d 7 7 7               –   zł
072 Żurkowska Małgorzata KTKOL PTTK Racibórz Kr2d 7 7 7               –   zł
073 Kaleciński Sławomir BTKK CATENA Bytom Nam 9               –   zł
074 Walkowiak Jolanta KTR SIGMA BN 7 7               –   zł
075 Walkowiak Adam KTR SIGMA BN 7 7               –   zł
076 Kupka Zbigniew KTR SIGMA BN 6 6               –   zł
077 Paterek Ryszard KTR SIGMA BN 7 7               –   zł
078 Gasiorek Eugeniusz Poznańskie Tow Cyklistow Kam 7 –     335,00 zł
079 Kalecińska Iwona BTKK CATENA Bytom Nam 9               –   zł
080 Poleski Ryszard SKTKol NEPTUN Szczecin Sz2d 7               –   zł
081 Czekańska-Poleska Ewa SKTKol NEPTUN Szczecin Sz2d 7               –   zł
082 Włodarczyk Halina SKTKol NEPTUN Szczecin Sz4p 7               –   zł
083 Piotrowiak Iwona SKTKol NEPTUN Szczecin Sz4p 7               –   zł
084 Łątkowski Mirosław SKTKol NEPTUN Szczecin Sz4p 7               –   zł
085 Kościuczuk Janusz SKTKol NEPTUN Szczecin Sz4p 7               –   zł
086 Sokołowski Krzysztof WAGABUNDA Katowice BN 7               –   zł
087 Wojtal Ryszard WAGABUNDA Katowice BN 7               –   zł
088 Krenz Ewa KTR SIGMA Poznań BN 8 8               –   zł
089 Szeldbauer Elżbieta KTR SIGMA Poznań BN 5 4               –   zł
090 Szymański Andrzej KTR SIGMA Poznań BN 6 7               –   zł
091 Żerdzicki Dariusz KTR SIGMA Poznań BN 5 7               –   zł
092 Sarnowska Krystyna KTR SIGMA Poznań BN 5 5               –   zł
093 Wojczyk Franciszek KTK Amator Nam 6 –     190,00 zł
094 Rakowiecki Grzegorz KTK Kalinka Grudziądz Sz3d 6               –   zł
095 Jędrzejczyk Piotr ŁKTK im H.Gintera Łódź Św3p 4 4 4               –   zł nieprawidłowy nr. PTKol
096 Kowalski Mariusz ŁKTK im H.Gintera Łódź Św3p 4 4 4               –   zł błędny PESEL
097 Roszak Paweł KTKol PTTK Pabianice Św3p 4               –   zł
098 Czasławski Tadeusz WAGABUNDA Katowice Kr2d 5 5 5               –   zł
099 Grabczewski Paweł WKKR PTTK Cyklista Włocławek Kr3p 7               –   zł
100 Lewiński Zbigniew WKKR PTTK Cyklista Włocławek Kr3p 7               –   zł
101 Jędrzejewski Robert WKKR PTTK Cyklista Włocławek Kr3p 7               –   zł
102 Ostrowska Anna KTR Torpedo Solec Kuj. Kr3p 7               –   zł
103 Sikora Joanna WKKR PTTK Cyklista Włocławek Kr3p 7               –   zł
104 Grabczewska Marlena WKKR PTTK Cyklista Włocławek Kr3p 2               –   zł
105 Pawłowski Marcin WKKR PTTK Cyklista Włocławek Kr3p 7               –   zł
106 Urbankiewicz Lesław WKKR PTTK Cyklista Włocławek Kr3p 7               –   zł
107 Adamski Leszek Wolski Oddział PTTK Kr3p 7               –   zł
108 Zimniak Teresa Koło PTTK Włóczęga Jasień Kr3p 7 6               –   zł
109 Robowska Aldona GKR Luz Gubin Kr3p 7 6               –   zł
110 Adamska Żanetta GKR Luz Gubin Kr3p 7 6               –   zł
111 Szmytkiewicz Jan Lubuszanie 73 Kam 7               –   zł Niepełny adres.
112 Chacko Jarosław KTKOL PTTK Racibórz Kr2d 7 7               –   zł
113 Armatys Brygida KTKOL PTTK Racibórz Kr2d 7 7 7               –   zł
114 Monczyński Bogusław KTR Cyklista Kalisz Św2p 7               –   zł
115 Bejnar Antonina KTK KTUKOL Św2p 7               –   zł
116 Skorupski Adam KTR PRZEDBÓRZ Kr4d 8               –   zł
117 Uznańska Iwona KTR PRZEDBÓRZ Kr4d 8               –   zł
118 Sikorska Krystyna GKR Luz Gubin Kr4d 8               –   zł
119 Serafinowicz Bożena STR EKORAMA Legnica Kr4d 8               –   zł
120 Hamera Piotr TKK ONDRASZEK Cieszyn Kr2b 8 8 8               –   zł
121 Wegner Edward KTK KTK NA FALI Gdynia Gdynia Kr2b 8 8 8               –   zł
122 Adamczak Joanna KTK KTK NA FALI Gdynia Gdynia Kr2b 8 8 8               –   zł
123 Bubik Mariusz TKK ONDRASZEK Cieszyn Św2d 6 6               –   zł
124 Nowaczyk Piotr Koło Zakładowe Huty Al. Konin Kr2d 7               –   zł
125 Nowaczyk Alicja Koło Zakładowe Huty Al. Konin Kr2d 7               –   zł
126 Kapczyński Ryszard BTKK CATENA Bytom Kr2d 7               –   zł
127 Piekarz Tadeusz BTKK CATENA Bytom Kr2d 7               –   zł
128 Kaszowicz Zenon BTKK CATENA Bytom Kr2d 7               –   zł
129 Kaszowicz Maria BTKK CATENA Bytom Kr2d 7               –   zł
130 Sorkowicz Aleksander TKK ONDRASZEK Cieszyn Św2d 9               –   zł
131 Sorkowicz Beniamin TKK ONDRASZEK Cieszyn Św2d 9               –   zł
132 Pałczyński Jarosław KTR Horyzont Izbica Kujawska Kr4p 7               –   zł
133 Pietrzak Grzegorz KTR Horyzont Izbica Kujawska Kr4p 7               –   zł
134 Adamczewski Przemysław KTR Horyzont Izbica Kujawska Kr4p 7               –   zł
135 Kubiś Józef KTR Horyzont Izbica Kujawska Kr4p 7               –   zł
136 Rezmer Jarosław TKK ONDRASZEK Cieszyn Kr4d 8 8               –   zł
137 Rezmer Jadwiga TKK ONDRASZEK Cieszyn Kr4d 8 8               –   zł
138 Moskała Tamara Kr4d 8 8               –   zł
139 Katolik Artur KTKOL PTTK Racibórz Kr4d 7 7 7               –   zł
140 Katolik Ewa KTKOL PTTK Racibórz Kr4d 3 3 2               –   zł
141 Pustelnik Elżbieta KTKOL PTTK Racibórz Kr4d 7 7 7               –   zł
142 Szczepańska Barbara Koło PTTK Włóczęga Jasień BN 8               –   zł
143 Wawrzyniak Marian Bicykl 1977 Ostrów Wielkopolski Sz4b 7 7               –   zł
144 Pietrzak Krzysztof Bicykl 1977 Ostrów Wielkopolski Sz4b 7 7               –   zł
145 Ampuła Marek Bicykl 1977 Ostrów Wielkopolski Sz4b 7 7               –   zł
146 Ampuła Grażyna Bicykl 1977 Ostrów Wielkopolski Sz4b 7 7               –   zł
147 Witkowski Maciej KTK Beneqteam Płock Sz4p 7 8 –       30,00 zł
148 Wawrziczek Łukasz PTTK Racibórz Św2p 5               –   zł
149 Skrzypek Arkadiusz KTK Kalinka Grudziądz Sz3d 7               –   zł
150 Kuśnierz Andrzej KTKOL PTTK Racibórz Kr4d 5               –   zł
151 Jeziorowski Andrzej KTK KTK NA FALI Gdynia Gdynia BN 7 –       70,00 zł Nieprawidłowy nr. Tel.
152 Azgier Antoni Peleton Krotoszyn 0               –   zł
153 Kwaśniewski Marek Sz3d 5               –   zł Nieprawidłowy e-mail
154 Husiatyński Jan Bicykl 1977 Ostrów Wielkopolski Sz3d 7               –   zł brak rozmiaru koszulki
155 Jankowiak Danuta Sz2b 7 7               –   zł
156 Kalinowski Piotr TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 8 7               –   zł
157 Kosiński Witold TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 8 7               –   zł
158 Dec Jacek TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 8               –   zł
159 Dec Renata TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 8               –   zł
160 Kwiatkowski Andrzej KTK Kalinka Grudziądz Nam 7               –   zł
161 Prościak Mariusz PTTK Dąbrowa Górnicza Sz6p 6 6 6         45,00 zł
162 Zimny Stanisław PTTK Dąbrowa Górnicza Sz6p 6 6 6         45,00 zł
163 Kuśnierczyk Paweł PTTK Dąbrowa Górnicza Sz6p 6 6 6         45,00 zł
164 Huszczo Czesław PTTK Dąbrowa Górnicza Sz6p 6 6 6               –   zł
165 Machała Henryk KOŁO PSZCZYNA Nam 5               –   zł
166 Ciesielski Mirosław SKTKol NEPTUN Szczecin Sz3d 7               –   zł
167 Fronckowiak Zygmunt SKTKol NEPTUN Szczecin Sz3d 7               –   zł
168 Nowak Zenon SKTKol NEPTUN Szczecin Sz3d 7               –   zł
169 Jabłoński Ryszard KTK Gronie Tychy Św4b 8 8 8               –   zł
170 Aleksandrowicz Andrzej KTK Gronie Tychy Św4b 8 8               –   zł
171 Świeca Janusz KTK Gronie Tychy Św4b 8 8 8               –   zł
172 Wolszczak Stanisław KTK Gronie Tychy Św4b 8 8 8               –   zł
173 Kurant Paweł Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 4 3               –   zł
174 Katarzyna Meisinger Kr4d 4 3               –   zł
175 Paryż Katarzyna KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
176 Paryż Stanisław KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
177 Wojtczak Renata SKTKol NEPTUN Szczecin Sz4b 5               –   zł
178 Kuc Krzysztof KTK Gronie Tychy Kr2b 9 9               –   zł
179 Kochański Stanisław WKK WEKTOR Warszawa Kr4d 8               –   zł
180 Kochańska Elżbieta KTR KINOWA Kr4d 8               –   zł
181 Sikorski Jerzy SKT Przyrów Św2p 4               –   zł
182 Sikorski Adam SKT Przyrów Św2p 4               –   zł
183 Janas Barbara PTTK Zielona Góra Kr2d 7               –   zł
184 Krosiński Zbigniew PTTK Zielona Góra Kr2d 7               –   zł
185 Guzik Grzegorz Kr2d 6 6               –   zł
186 Skonieczny Ryszard KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
187 Łubiarz Renata KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
188 Chudy Paulina Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
189 Wysocka Barbara Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
190 Luba Lucyna Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
191 Chudy Sławomir Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
192 Anklewicz Krzysztof Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
193 Anklewicz Małgorzata Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
194 Niedzielski Tadeusz Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
195 Nowicka Danuta Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
196 Głowacki Jarosław skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała BN 8               –   zł
197 Głowacka Maria skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała BN 8               –   zł
198 Głowacki Jacek skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała BN 8               –   zł
199 Wittig Mariola Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
200 Borkowski Bolesław Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
201 Wittig Tadeusz Kr4d 7 7               –   zł brak tel. oraz adresu e-mail
202 Kuc Zbigniew Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
203 Pacek Artur Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
204 Pacek Iwona Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
205 Urbaniak Andrzej Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
206 Kaminska-Piwowarczyk Beata Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 7 7               –   zł
207 Korenkiewicz Jarosław Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
208 Korenkiewicz Anna Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
209 Miaskowska Danuta Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
210 Nakoneczna Grażyna Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
211 Tomasiewicz Barbara Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
212 Dworakowska Sylwia Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
213 Nakoneczny Jacek Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
214 Jankowski Dariusz Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
215 Jankowska Ewa Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
216 Jezierska Elżbieta Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
217 Czyżewski Marian Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
218 Kowalczyk Tadeusz Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
219 Radomski Stanisław TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
220 Radomska Małgorzata TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 5               –   zł
221 Ditchen Henryk KTK Beneqteam Płock Sz6b 7               –   zł
222 Ditchen Wiera KTK Beneqteam Płock Sz6b 7               –   zł
223 Misiewicz Waldemar KTR KINOWA Sz6b 7               –   zł
224 Mikielis Joanna ŁKTK im H.Gintera Łódź Nam 7               –   zł
225 Mikielis Małgorzata ŁKTK im H.Gintera Łódź Nam 7               –   zł
226 Krawczyk Marek ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
227 Szerszeń Jarosław TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
228 Stawiarczyk Władysław TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
229 Koncewicz Wiesława ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
230 Krawczyk Jan ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
231 Chaba Mirosława ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
232 Sempruch Zofia BTKK CATENA Bytom Kr4p 7               –   zł
233 Gorczyńska Grażyna WKK WEKTOR Warszawa Kr4p 7               –   zł
234 Tomczak Renata WKKR PTTK Cyklista Włocławek Kr4p 4               –   zł
235 Nieglujewicz Renata PTTK Legnica Kr4p 7               –   zł
236 Warmuła Antoni KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 6 6 6               –   zł
237 Lorenz Tadeusz KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 6 6 6               –   zł
238 Oleś Mirosława KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 6 6 6               –   zł
239 Oleś Zbigniew KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 6 6 6               –   zł
240 Gac Sławomir KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 6 6 6               –   zł
241 Gac Szymon KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 6 6 6               –   zł
242 Kowol Sebastian KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 6 6 6               –   zł
243 Krypczyk Artur KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 6 6 6               –   zł
244 Krzemień Marek KTK SOKÓŁ Radlin Kr3p 7 7 7               –   zł
245 Krzemień Beata KTK SOKÓŁ Radlin Kr3p 7 7 7               –   zł
246 Krzemień Kamil KTK SOKÓŁ Radlin Kr3p 7 7 7               –   zł
247 Tytko Bogdan KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 7 7 7               –   zł
248 Garbas Jerzy KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 7 7 7               –   zł
249 Goleń Leszek KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 7 7 7               –   zł
250 Kosiński Janusz KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 7 7 7               –   zł
251 Lancman Marek KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 7 7 7               –   zł
252 Kowol Piotr KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 7 7       161,00 zł
253 Okun Dariusz KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 7 7 7               –   zł
254 Bielaczek Mariusz KTK SOKÓŁ Radlin Kr3p 7 7 7               –   zł
255 Bielaczek Danuta KTK SOKÓŁ Radlin Kr3p 7 7 7               –   zł
256 Kaczmarek Magdalena KTR Kujawiak Inowrocław Sz3d 6               –   zł
257 Kaczmarek Grzegorz KTR Kujawiak Inowrocław Sz3d 6               –   zł
258 Kaczmarek Lidia KTR Kujawiak Inowrocław Sz3d 4               –   zł
259 Bobrowski Włodzimierz KTR Warcianie Koła PTTK OŻ Śrem Kr2b 8 8               –   zł
260 Bobrowska Lilia KTR Warcianie Koła PTTK OŻ Śrem Kr2b 8 8               –   zł
261 Kożusznik Józef TKK ONDRASZEK Cieszyn Sz3d 6 6               –   zł
262 Pietruszyński Mariusz Rowerowe Błonie Bydgoszcz BN 4               –   zł
263 Kurek Jan PTTK SZCZECIN BN 7               –   zł
264 Gryta Bogusław KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
265 Zybura Czwsław KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
266 Żesławski Mieczysław KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
267 Chełmiński Andrzej Wiercipieta Jastrzębie-Zdrój Sz3d 7               –   zł
268 Kutyła Edward Wiercipieta Jastrzębie-Zdrój Sz3d 7               –   zł
269 Kociuga Stanisław Wiercipieta Jastrzębie-Zdrój Sz3d 7               –   zł
270 Treszczyński Jarosław KTK SOKÓŁ Radlin Kr3p 7 7 7               –   zł
271 Szmagaj Henryk BIELSKO-BIALA Św2p 8 8               –   zł
272 Walczyk Jadwiga ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
273 Sendal Mirosława ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
274 Haiski Eugeniusz BTKK CATENA Bytom Kr4d 6               –   zł
275 Felkel Aldona TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
276 Wojtas Roman KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
277 Piechocki Bolesław KTR Warcianie Koła PTTK OŻ Śrem Kr2b 8 7               –   zł niepełny adres zam.
278 Piechocka Grażyna KTR Warcianie Koła PTTK OŻ Śrem Kr2b 8 7               –   zł niepełny adres zam.
279 Krzyżanowska Zofia Oddział PTTK Kościan Kam 6               –   zł
280 Krzyżanowski Tadeusz Oddział PTTK Kościan Kam 6               –   zł
281 Rusiewicz Bogusław TKK im. Wł. Huzy Gliwice Kam 8               –   zł
282 Rusiewicz Regina TKK im. Wł. Huzy Gliwice Kam 8               –   zł
283 Witkowski Emil TKK ONDRASZEK Cieszyn Św2d 6 6               –   zł
284 Kryca Piotr BTKK CATENA Bytom Kr4d 6               –   zł
285 Schwarz Maria Oddział PTTK Kościan Kr2b 6 6 6               –   zł
286 Schwarz Hieronim Kr2b 6 6 6               –   zł
287 Białek Zbigniew PTTK Lipsko Nam 7               –   zł
288 Cegłowski Roman KTK Rama 76 Bydgoszcz BN 7               –   zł
289 Szelągowski Mieczysław KTK Rama 76 Bydgoszcz BN 7               –   zł
290 Kaczmarek  Andrzej KTK Rama 76 Bydgoszcz BN 7               –   zł
291 Sarnecki Jan PTTK Dąbrowa Górnicza Sz6p 6 6 6               –   zł
292 Sarnecki Ryszard PTTK Dąbrowa Górnicza Sz6p 6 6 6               –   zł
293 Sowa Marek PTTK Lipsko Kr4d 7 7 6               –   zł
294 Bujalski Tomasz Lubuszanie 73 Kam 7               –   zł
295 Okoński Kazimierz KTK Gronie Tychy Św2p 7 7 7               –   zł
296 Czapnik Jerzy KTK Gronie Tychy Św2p 7 7 7               –   zł
297 Maciejuk Danuta KTK Gronie Tychy Św2p 7 7 7               –   zł
298 Kolago Mirosława KTK Gronie Tychy Św2p 7 7 7               –   zł
299 Nowak Wlodzimierz TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 8 7               –   zł
300 Musielak Krystian Poznań BN 6               –   zł
301 Lewandowski Andrzej Oddział PTTK Kościan Nam 6               –   zł
302 Lewandowska Aleksandra Oddział PTTK Kościan Nam 6               –   zł
303 Wołoszyn Kazimierz Rowerowa Brzoza Bydgoszcz Nam 7 –     230,00 zł
304 Gonet Tadeusz Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Św4sw 5 –     130,00 zł
305 Gonet Ewa Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Św4sw 5 –     170,00 zł
306               –   zł
307 Adamski Tomasz Oddział PTTK Kościan Nam 6               –   zł
308 Krzyżanowska-Adamska Agnieszka Oddział PTTK Kościan Nam 6               –   zł
309 Prusicki Marek KTKOL PTTK Racibórz BN 7               –   zł
310 Hampel Marian KTKOL PTTK Racibórz BN 7               –   zł
311 Gierczak Mariusz KTKOL PTTK Racibórz BN 7               –   zł
312 Majchrzak Andrzej KTKOL PTTK Racibórz BN 7               –   zł
313 Marciniak Zdzisław BKR BŁONIE BN 6               –   zł
314 Suwiński Tomasz BKR BŁONIE BN 6               –   zł
315 Krajewski Jerzy STK HUGO PTTK Nowy Wirek BN 8               –   zł
316 Jezierski Marek ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
317 Jezierski Mirosław ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
318 Czołnowski Zbigniew ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
319 Raczyńska Osana KPR im. MLM w Nysie Św2b 7 6 7 –     526,00 zł Proszę uregulować opłatę!
320 Walaszko Kazimierz GKR Luz Gubin Kr2d 6 6               –   zł
321 Dymarczyk Grażyna GKR Luz Gubin Kr2d 6 6               –   zł
322 Bronicki Zygmunt MTR LUZAK Krosno Odrzańskie Kam 7               –   zł
323 Korenkiewicz Mirosław STKKol 88 Nam 7 –     140,00 zł
324 Korenkiewicz Małgorzata STKKol 88 Nam 7               –   zł
325 Żekanowski Piotr KTK Beneqteam Płock Nam 9               –   zł
326 Pocałujko Adam MTR LUZAK Krosno Odrzańskie Kam 7               –   zł
327 Szczepanek-Lachman Krystyna TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 8               –   zł
328 Piechówka Grażyna BTKK CATENA Bytom Św3p 6               –   zł
329 Pietryka Barbara BTKK CATENA Bytom Św3p 6               –   zł
330 Pietryka Adam BTKK CATENA Bytom Św3p 6               –   zł
331 Goździk Krzysztof Oddział PTTK Kościan BN 7               –   zł
332 Zadrożny Jacek KTR KINOWA Nam 7               –   zł Niepełny adres zam.
333 Majek Krzysztof Nam 7               –   zł
334 Jacak Kazimierz KTR KINOWA Nam 7               –   zł
335 Królak Romuald VIATOR Nam 6 6               –   zł
336 Matuszek Maria KTR KIEKRZ BN 7               –   zł
337 Pietrzak Marian TR Termalni.Łęczyca BN 7               –   zł
338 Czapla Andrzej TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7         20,00 zł
339 Czapla Krystyna TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
340 Inglot Tadeusz TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
341 Miśkiewicz Henryk ŁKTK im H.Gintera Łódź Św3sw 7 7 7               –   zł
342 Matuszewski Mirosław BN 8               –   zł
343 Lorek Michał KTK SOKÓŁ Radlin BN 7               –   zł
344 Mydłowiecki Bogdan KTK SOKÓŁ Radlin BN 7               –   zł
345 Kowalski Ryszard ŁKTK Łódź BN 3               –   zł
346 Przybylski Piotr Solni Cyklisci Klodawa Nam 7               –   zł
347 Jaskulski Wieslaw KTR Kujawiak Inowrocław Nam 7               –   zł
348 Wolniak Barbara TPW Relaks Wieluń Św3p 8 8 8               –   zł
349 Krowicka Halina TPW Relaks Wieluń Św3p 8               –   zł
350 Kanoniak Władysław TPW Relaks Wieluń Św3p 8 8 8               –   zł
351 Miodowski Władysław Wojskowy o PTTK Krosno Odrzańskie Nam 7               –   zł
352 Miodowska Elżbieta Wojskowy o PTTK Krosno Odrzańskie Nam 7               –   zł
353 Kopystyński Zygmunt KTK SOKÓŁ Radlin Kr4p 7 7 7               –   zł
354 Siech Włodzimierz Jacek ŁKTK im H.Gintera Łódź BN 5               –   zł
355 Dworski Włodzimierz KTA PTTK Ryś Kam 8 7               –   zł
356 Małkiewicz Zbigniew KTA PTTK Ryś Nam 8 7               –   zł
357 Marciniak Ryszard KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
358 Patuszyńska Agnieszka KTK KTK NA FALI Gdynia Gdynia Nam 8 3 2               –   zł
359 Zdrojewska Teresa GKR Luz Gubin BN 7               –   zł
360 Patuszyński Piotr KTK KTK NA FALI Gdynia Gdynia Nam 7               –   zł
361 Pawlik Zbigniew TKK ONDRASZEK Cieszyn Nam 7 7               –   zł
362 Pawlik Janina TKK ONDRASZEK Cieszyn Nam 7 7               –   zł
363 Krakowiak Wiesława Bydgoszcz Św2p 8 6               –   zł
364 Wasilewska Jolanta Bydgoszcz Św2p 8 6               –   zł
365 Słojewski Leszek ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
366 Chojwa Ewa ŁKTK Łódź Św3sw 8 –     100,00 zł
367 Spychała Anna ŁKTK Łódź Św3sw 8 –     100,00 zł
368 Kostańska Beata Oddział PTTK Kościan BN 8               –   zł
369 Pawliczek Ryszard TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 7               –   zł
370 Pawliczek Krystyna TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 7               –   zł
371 Domagalska-Łabędzka Anna ŁKTK im H.Gintera Łódź Nam 9               –   zł
372 Załóg Krzysztof BKR BŁONIE BN 6               –   zł
373 Wawak Barbara KTR Kujawiak Inowrocław Nam 7               –   zł
374 Liszkowska Halina KTR Kujawiak Inowrocław Nam 7               –   zł
375 Tarbaj Halina Lubuszanie 73 Nam 6               –   zł
376 Rezmer Joanna KTK Kalinka Grudziądz Sz3d 7               –   zł
377 Strzelecka Danuta Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
378 Strzelecki Zdzisław Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski 88 BN 8               –   zł
379 Koszela Dariusz SKKT Horyzont Żary Św2p 7 7 6               –   zł
380 Hołodiuk Bartosz SKKT Horyzont Żary Św2p 7 7 6               –   zł
381 Sawicki Cezary KTK Gronie Tychy Św3sw 8 8 8               –   zł
382 Nogalski Jan KTK Gronie Tychy Św3sw 8 8 8               –   zł
383 Gomułka Stanisław KTK Gronie Tychy Św3sw 8 8 8               –   zł
384 Adamski Stanisław Oddział PTTK Kościan Nam 6               –   zł
385 Adamski Ignacy Oddział PTTK Kościan Nam 6               –   zł brak nr tel
386 Adamska Antonina Oddział PTTK Kościan Nam 6               –   zł
387 Dras Marek TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 8               –   zł
388 Skibicka Teresa KTK Gronie Tychy Św3sw 8               –   zł
389 Domański Zbyszek PTTK – Strzelno Nam 4               –   zł
390 Brożek Maria KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św2p 4 4 4               –   zł
391 Śmigielska Małgorzata KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św2p 4 4 4               –   zł
392 Brożek Kazimierz KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św2p 4 4 4               –   zł
393 Kowalski Edmund KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św2p 4 4 4               –   zł
394 Jurkiewicz Wojciech KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św2p 4 4 4               –   zł
395 Jurkiewicz Ewa KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św2p 4 4 4               –   zł
396 Olewicz Kazimierz O PTTK TRYTON Nysa Św2p 8 8 7               –   zł
397 Olewicz Bogumiła O PTTK TRYTON Nysa Św2p 8 8 7               –   zł
398 Gąsiorowski Krzysztof KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św2p 4 4 4               –   zł
399 Gąsiorowska Helena KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św2p 4 4 4               –   zł
400 Fijałkowski Dominik KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
401 Adelski Marek KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
402 Wiącek Tadeusz KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
403 Mikołajczak Wojciech KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
404 Springer Lech KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
405 Ścigocki Mirosław KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
406 Wieczorkiewicz Ryszard KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
407 Romel Zbigniew KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
408 Nowiński Andrzej KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
409 Kot Franciszek KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
410 Kot Jan KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
411 Dudziński Franciszek KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
412 Olejnik Czesław KTK Gronie Tychy Św3p 8 8 8               –   zł
413 Małek Tomasz KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
414 Małek Agnieszka KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
415 Małek Karol KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
416 Przybyło Marian BTKK CATENA Bytom Nam 7               –   zł
417 Więckowski Tadeusz BTKK CATENA Bytom Nam 7               –   zł
418 Młotek Lidia BTKK CATENA Bytom Nam 7               –   zł
419 Miś-Nowicka Bożena GRYF Nam 6               –   zł
420 Nowicki Ryszard GRYF Nam 6               –   zł
421 Smoter Ryszard GRYF Nam 6               –   zł
422 Michał Iljin ŁKTK im H.Gintera Łódź Św3p 8 8 8               –   zł
423 Błaszczyk Stanisław STK HUGO PTTK Nowy Wirek BN 7 7               –   zł
424 Powała Józef STK HUGO PTTK Nowy Wirek BN 7 7               –   zł Brak danych kontaktowych!
425 Kotuła Krzysztof TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
426 Iwaniuk Bogusław TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
427 Luchciński Michał Oddział PTTK Kościan BN 8               –   zł
428 Matysik Alicja Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 3 3               –   zł
429 Matysik Kazimierz Koło PTTK Koło Ślęży  Świdnica Kr4d 3 3               –   zł
430 Rzewódzki Julian TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
431 Zabrzeński Jan TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
432 Zdziarska Aneta KTR Kujawiak Inowrocław Sz4b 8 3 –     429,00 zł Proszę uregulować opłatę!
433 Szczęsna Jowita KTR Kujawiak Inowrocław Sz4b 6               –   zł brak nr. PTTK
434 Kopyszka Irena KTR Kujawiak Inowrocław Sz4b 3               –   zł
435 Paradowski Roman Tandem Sochaczew Św3p 7               –   zł
436 Dąbrowska-Bień Anna KTK Beneqteam Płock Nam 7               –   zł
437 Szymańska Grażyna KTK Beneqteam Płock Nam 7               –   zł
438               –   zł
439 Jaromin Agnieszka KTKol Oddz PTTK Mikołów BN 8               –   zł
440 Dudek Jerzy KTKol Oddz PTTK Mikołów BN 8               –   zł
441 Jaromin Adam KTKol Oddz PTTK Mikołów BN 8               –   zł
442 Twardoch Grzegorz KTKol Oddz PTTK Mikołów BN 8               –   zł
443 Kuta Zofia BN 8               –   zł
444 Rygulski Stefan KTKol Oddz PTTK Mikołów BN 8               –   zł
445 Rygulski Andrzej KTKol Oddz PTTK Mikołów BN 8               –   zł
446 Bolewska Małgorzata Łaziki Żary Kr4d 7 7 7               –   zł
447 Molęgowski Robert KTR KINOWA Sz6b 7               –   zł
448 Kołodziejczyk Adam GKR Luz Gubin BN 8               –   zł
449 Zarzycki Tadeusz PTTK O Żyrardów BN 9 9               –   zł
450 Zarzycka Małgorzata PTTK O Żyrardów BN 9 9               –   zł
451 Miotła Wojciech TKK PTTK im.Władysława Huzy Gliwice BN 9               –   zł
452 Goławski Dariusz STK HUGO PTTK Nowy Wirek Nam 7               –   zł
453 Latko Ewa STK HUGO PTTK Nowy Wirek Nam 7               –   zł
454 Lupa-Kujawinska Danuta Oddzial Poznanski Nam 7               –   zł
455 Szczypkowski Zbigniew Klub Turystyczny PTTK Konin BN 7               –   zł
456 Gotartowski Alfred Nam 5               –   zł
457 Koba Alicja O PTTK  Jaworzno Kr2b 8 8 8               –   zł
458 Jaśkiewicz Tadeusz KTK Wandrus PTTK Żory BN 8               –   zł
459 Kostecka Anna KTK Wandrus PTTK Żory BN 8               –   zł
460 Posanow Daniela KTK Wandrus PTTK Żory BN 8               –   zł
461 Widera-Zemczak Aniela KTK Wandrus PTTK Żory BN 8               –   zł
462 Zając Stefania KTK Wandrus PTTK Żory BN 8               –   zł
463 Kowalczyk Stanisław KTK Wandrus PTTK Żory BN 8               –   zł
464 Kątny Jan KTK Gronie Tychy Św3sw 8 8 8               –   zł
465 Malanowska Anna Warszawa BN 5               –   zł
466 Bobis Krzysztof TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
467 Bobis Bożena TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
468 Czerniawski Adam TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
469 Ebertowski Stanisław Klub Rowerowy Promyk Kościerzyna Św4sw 3 3 3               –   zł
470 Ebertowska Urszula Klub Rowerowy Promyk Kościerzyna Św4sw 3 3 3               –   zł
471 Zawadzińska Elżbieta Klub Rowerowy Promyk Kościerzyna Św4sw 3 3 3               –   zł
472 Gerszewska Małgorzata Klub Rowerowy Promyk Kościerzyna Św4sw 3 3 3               –   zł
473 Sztańc Michał ŁKTK Łódź Nam 7         20,00 zł
474 Wankat Wiesław KTKOL PTTK Racibórz BN 7               –   zł
475 Wankat Elżbieta KTKOL PTTK Racibórz BN 7               –   zł
476 Pazdecki Julian KTKOL PTTK Racibórz BN 7               –   zł
477 Pazdecka Helena KTKOL PTTK Racibórz BN 7               –   zł
478 Jewasiński Daniel AKTKol Antymoto Św3p 4 4 3               –   zł Niepełny adres zam.
479 Fudali Antoni koło terenowe nr1 Gubin Nam 6               –   zł
480 Pleszyniak-Fudali Małgorzata koło terenowe nr1 Gubin Nam 6               –   zł
481 Wilk Ryszard O Międzyuczelniany PTTK Warszawa BN 8 –       90,00 zł
482 Radke Edward Oddział PTTK Kościan Nam 7 7               –   zł
483 Stańczyk Mirosław KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
484 Lipnicki Janusz KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
485 Anetta Wasielewska KTR Masa Turystyczna Bydgoszcz Sz4b 5 3               –   zł
486 Lincer Józef TKK ONDRASZEK Cieszyn Nam 7 7               –   zł
487 Ratajczak Rajmund BKTR TURKOLE BN 7               –   zł
488 Matelski Bogusław BKTR TURKOLE BN 7               –   zł
489 Ratajczak Ireneusz BKTR TURKOLE BN 7               –   zł
490 Juszczyk Jan BKTR TURKOLE BN 7               –   zł
491 Kuczyński Jan BKTR TURKOLE BN 7               –   zł
492 Stachowiak Stanisław KTK Rama 76 Bydgoszcz BN 7               –   zł
493 Michalski Krzysztof BKTR TURKOLE BN 7               –   zł
494 Ziemecki Mariusz KTR Drawsko Pom Kr4d 8 8 8               –   zł
495 Paweł Górzyński KTR Drawsko Pom Kr4d 8 8 8               –   zł
496 Marcin Hnatkowski KTR Drawsko Pom Kr4d 6 6 6               –   zł
497 Kalinowski Jan KTR Drawsko Pom Kr4d 8 8 8 –     290,00 zł
498 Kulwicki Dariusz KTK Kalinka Grudziądz Nam 6               –   zł
499 Konwa Dariusz KTR Drawsko Pom Kr4d 8 8 8               –   zł
500 Konwa Michał KTR Drawsko Pom Kr4d 8 8 8               –   zł
501 Przybyszewski Wojciech KTR Drawsko Pom Kr4d 8 8 8               –   zł
502 Kulwicka Lucyna KTK Kalinka Grudziądz Nam 6               –   zł
503 Olejnik Remigiusz Kościan Kr2b 8               –   zł
504 Olejnik Katarzyna Kościan Kr2b 8               –   zł
505 Wojnarowicz Henryk KTKol Oddział Warszawski PTTK BN 7               –   zł
506 Wojnarowicz Katarzyna KTKol Oddział Warszawski PTTK BN 8               –   zł
507 Kaczmarek Bogumiła KTK Wandrus PTTK Żory BN 8               –   zł
508 Sebastianowicz Piotr KTK Beneqteam Płock Nam 6               –   zł
509 Niszczot Irena WĘDROWIEC Krosno Odrzańskie BN 8               –   zł
510 Sikora Bronislaw O PTTK Kościan Nam 5 5 5               –   zł
511               –   zł
512 Musiał Ewa KTKol HORYZONT BN 5               –   zł
513               –   zł
514 Kwiecień Renata KTKol HORYZONT BN 5               –   zł
515 Kwaśnicki Stanisław KTKol HORYZONT BN 5               –   zł
516 Malanowska Anna Warszawa BN 5               –   zł
517 Adamaszek Józef PTTK WANDRUS ŻORY BN 7               –   zł
518 Szołtysek Celina PTTK WANDRUS ŻORY BN 7               –   zł
519 Pludra Zenon KTR RAWTUR RAWICZ BN 7               –   zł
520 Twardy Gabriel KTR RAWTUR RAWICZ BN 7               –   zł
521 Habernik Jan KTR RAWTUR RAWICZ BN 7               –   zł
522 Jasiak Jan KTR RAWTUR RAWICZ BN 7               –   zł
523 Szyp Paweł TKK im. Wł. Huzy Gliwice Nam 7 7 7               –   zł
524 Niewiński Marian Koło PTTK Ramża BN 7               –   zł
525 Sochacki Andrzej Koło Grodzkie PTTK w Staszowie Nam 7 3               –   zł
526 Sochacka Ewa Koło Grodzkie PTTK w Staszowie Nam 7 3               –   zł
527 Tamioła Zofia Koło Grodzkie PTTK w Staszowie Nam 7 3               –   zł
528 Kustra Piotr Koło Grodzkie PTTK w Staszowie Nam 7               –   zł
529 Nowak Bartosz SKT Przyrów BN 5               –   zł
530 Piąsta Maciej BN 4               –   zł
531 Pawlicka Dorota BN 4               –   zł
532 Michalak Bogumił KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
533 Michalak Daniela KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
534 Totuń Krzysztof O PTTK Nowa Sarzyna Sz2b 8               –   zł
535 Stachowska Jadwiga O PTTK Poznań Sz2b 8               –   zł
536 Wierzchoń Krystyna KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
537 Nowak Andrzej TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 7               –   zł
538 Nowak Barbara TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 7               –   zł
539 Niedomagała Mariusz ŁKTK Łódź Nam 7               –   zł
540 Kapuściński Witold TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7 7 7               –   zł
541 Irena Kapuścińska TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7 7 7               –   zł
542 Andrzej Osadnik TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7 7 7               –   zł
543 Gabriela Osadnik TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7 7 7               –   zł
544 Prokwite Martyna TKK im. Wł. Huzy Gliwice Nam 7               –   zł
545 Prokwite Adam TKK im. Wł. Huzy Gliwice Nam 7               –   zł
546 Prokwite Zofia TKK im. Wł. Huzy Gliwice Nam 7               –   zł
547 Prokwite Jan TKK im. Wł. Huzy Gliwice Nam 7               –   zł
548 Buszka Andrzej POZNAŃ BN 8               –   zł
549 Jabłonka Mirosława Lubuszanie 73 Nam 7               –   zł
550 Kopeć Roman TKK PTTK im. Wł. Huzy GLIWICE BN 8               –   zł
551 Kunc Robert Oddział PTTK Kościan BN 8               –   zł
552 Kunc Patryk Oddział PTTK Kościan BN 8               –   zł
553 Kaźmierczak Karolina Oddział PTTK Kościan BN 8               –   zł
554 Jankowiak Kazimierz Oddział PTTK Kościan BN 1               –   zł
555 Jankowiak Maria Oddział PTTK Kościan BN 8               –   zł
556 Grabowski Wiesław ŁKTK im H.Gintera Łódź Nam 7               –   zł
557 Leoniak Bartosz ŁKTK im H.Gintera Łódź Nam 7 –     230,00 zł
558 Czempiel Witold TKK PTTK Gliwice BN 7               –   zł
559 Czempiel Janina TKK PTTK Gliwice BN 7               –   zł
560               –   zł
561 Baranowska Leokadia RASTEN Kętrzyn Kr3p 8               –   zł
562 Blaut Bogdan KTK Wandrus PTTK Żory BN 8               –   zł
563 Mrówka Tomasz WKK WEKTOR Warszawa BN 8               –   zł
564 Mrówka Małgorzata WKK WEKTOR Warszawa BN 8               –   zł
565 Rowicki Lechosław WKK WEKTOR Warszawa BN 8               –   zł
566 Brandys Marek WKK WEKTOR Warszawa BN 8               –   zł
567 Kwieciński Mirosław KTR O Nadgoplański PTTK Kruszwica Św3p 4 4 4               –   zł
568 Majka Elżbieta TKK im. Wł. Huzy Gliwice BN 7               –   zł
569 Frej Eugeniusz Jutrzenka BN 8               –   zł
570 Kamiński Marek KTK SOKÓŁ Radlin BN 7               –   zł
571 Malanowska Zuzanna Klub InO STOWARZYSZE BN 5               –   zł
572 Piekarski Jacek Vagabundus BN 5               –   zł
573 Linowski Kazimierz KTR SIGMA Poznań BN 6               –   zł
574 Sylwestrzak Włodzimierz KTR SIGMA Poznań BN 6               –   zł
575 Rozwadowski Paweł Vagabundus BN 5               –   zł
576 Łukaniuk Małgorzata Vagabundus BN 5               –   zł
577 Wojczyk Franciszek KTK Amator Nam 6               –   zł
578 Buchwald Anna KTK TURKOT Nowa Sól Nam 7               –   zł
579 Joachimiak Barbara KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
580 Joachimiak Jacek KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
581 Klejbach Irena KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
582 Klejbach Stanisław KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
583 Niedoba Władysław PTTS Czeski Cieszyn BN 7               –   zł
584 Sikora Jan PTTS Czeski Cieszyn BN 7               –   zł
585 Sodzawiczny Marian PTTS Czeski Cieszyn BN 7               –   zł
586 Kondisova Monika PTTS Czeski Cieszyn BN 7               –   zł
587 Machowska Anna Łódź BN 3               –   zł
588 Machowski Krzysztof Łódź BN 3               –   zł
589 Wajgert Urszula KTKol Przygoda Toruń BN 8               –   zł
590 Wajgert Wojciech KTKol Przygoda Toruń BN 8               –   zł
591 Nowak Leszek TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 8 7               –   zł
592 Walczak Władysław Koło Grodzkie PTTK w Staszowie Nam 7 4               –   zł
593 Natusiewicz Anna Klub InO STOWARZYSZE BN 5               –   zł
594 Jolanta Owerczuk Klub Turystyki Rowerowej KOŁO Nam 8               –   zł
595 Niewińska Katarzyna KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
596 Niewiński Adam KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
597               –   zł
598               –   zł
599 Szewczyk Kazimierz TKK ONDRASZEK Cieszyn Kam 9 9 8               –   zł
600 Szurman Leszek TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 7               –   zł
601 Wlach Alicja TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 7 6               –   zł
602 Wlach Marian TKK ONDRASZEK Cieszyn BN 7 6               –   zł
603 Pietruszyński Mariusz Rowerowe Błonie Bydgoszcz BN 4               –   zł
604 Jurczyk Tadeusz KTK Rama 76 Bydgoszcz BN 7               –   zł
605 Marcinkowski Leszek KTKol Przygoda Toruń BN 7               –   zł
606 Fabisiak Joanna KTK Beneqteam Płock Kr2d 7               –   zł
607 Fabisiak Dariusz KTK Beneqteam Płock Kr2d 7               –   zł
608 Gozdek Marcin KTR CYKLOZA Sosnowiec Kr3p 6 6               –   zł
609 Banach Jerzy KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł
610 Winconek Gabriela KTK Wandrus PTTK Żory BN 7               –   zł błędny PESEL
611 Sobolewska Ewa Oddział PTTK Turek T6asw 7 7 7               –   zł
612 Sobolewski Maciej Oddział PTTK Turek T6asw 7 7 7               –   zł
613 Sobolewska Julia Oddział PTTK Turek T6asw 7 7 7               –   zł
614 Sobolewski Kacper Oddział PTTK Turek T6asw 7               –   zł
615 Bącela Marta Oddział PTTK Turek T6asw 9 10 9               –   zł
616 Pęconek Arkadiusz Oddział PTTK Turek T6asw 9 10 9               –   zł
617 Gąsiorek Eugeniusz Poznańskie Tow Cyklistow Kam 7               –   zł

 

Legenda kodów noclegów:

Kr2b       Krefta – pokój 2os w budynku (dwa łóżka poj)

Kr2d       Krefta – domek 2os

Kr4d       Krefta – domek  4os (dwa 2os pokoje)

Kr3p       Krefta – pokój 3os w pawilonie (ekonomiczny)

Kr4p       Krefta – pokój 4os w pawilonie (ekonomiczny, w tym 1 łóżko na antresoli)

 

Sz2b       Szuwarek – pokój 2os w budynku

Sz4b       Szuwarek – pokój 4os w budynku (w tym jedno łóżko piętrowe)

Sz6b       Szuwarek – pokój 6os w budynku

Sz2d       Szuwarek – 2os domek

Sz3d       Szuwarek – 3os domek

Sz2p       Szuwarek – pokój 2os w pawilonie

Sz4p       Szuwarek – pokój 4os w pawilonie

Sz6p       Szuwarek – pokój 6os w pawilonie

 

Św3sw   Świt – pokój 3os w Stanicy Wodnej

Św4sw   Świt – pokój 4os w Stanicy Wodnej (2 łóżka pojedyncze, 1 łóżko małżeńskie)

Św2b      Świt – pokój 2os w budynku (standard turystyczny)

Św4b      Świt – pokój 4os w budynku (standard turystyczny)

Św2d      Świt – pokój 2os w domku (standard turystyczny)

Św2p      Świt – pokój 2os w pawilonie (niski standard)

Św3p      Świt – pokój 3os w pawilonie (niski standard)

 

T6asw    Tamowa – apartament 6os w Stanicy Wodnej

T6a        Tamowa – apartament 6os (3 dwuosobowe kanapy)

T8a        Tamowa – apartament 8os (4 dwuosobowe kanapy)

T6d        Tamowa – domek 6os (2 dwuosobowe kanapy i 2 łóżka pojedyncze)

T8d        Tamowa – domek 8os (4 dwuosobowe kanapy)

T10d      Tamowa – domek 10os (4 dwuosobowe kanapy i 2 łóżka pojedyncze)

T4p        Tamowa – pokój 4os (2 dwuosobowe kanapy)

T8dns    Tamowa – domek 8os (3 dwuosobowe kanapy i 2 materace)

 

Kam       Kamper

Nam       Namiot

BN          Bez noclegu